Молодіжній відділ відвідав дитячий будинок «Добре серце»

Щороку в перший день літа відзначається Міжнародний день захисту дітей - прекрасне свято радості та одвічної надії. Адже саме в дітях ми хочемо бачити здійснення своїх мрій і сподівань. Прагнемо, щоб вони росли здоровими та радісними, прославляли свої сім'ї і рідний край.

Нажаль, не всі діти обдаровані батьківським теплом і сімейним затишком. Не всім дітям поталанило мати щасливе і безтурботне дитинство. Але свято повинні відчувати всі діти. Тому, щоб зігріти теплом свого серця, увагою і ласкою тих юних діточок, життя яких не схоже на добру казку та допомогти їм відчути радість спілкування, Молодіжній відділ нашої єпархії завітав у дитячий будинок «Добре серце» с. Новий Милятин. У цей святковий день молодь привезла дітям подарунки та солодощі, що стало можливим за сприяння Благодійного фонду ім. Юлії Степанівни. Дітей привітали із святом побажали усім хлопчикам та дівчаткам міцного здоров'я, успіхів, радісного та змістовного відпочинку під час літніх канікул. Молодь провела з дітьми веселі конкурси та розваги. Адже у малечі не повинно бути нещасливого дитинства, і за це маємо відповідати ми, дорослі, тому турбота про дітей повинна стати одним з найголовніших наших обов'язків.

Це свято потрібне, щоб люди звернули увагу, подивилися, що поруч є діти з їхніми проблемами і потребами. Ми робимо свято, щоб послухати дітей та інколи в них повчитися.

Прес-служба Відділу у справах молоді у Львівській єпархії