Прес-секретар єпархії взяв участь у Всеукраїнській конференції глав і представників єпархіальних молодіжних відділів

З 30 травня по 3 червня в Херсонській області, на відкритому березі Чорного моря, в пансіонаті «Корабел» відбулася чергова XI Всеукраїнська конференція глав і представників єпархіальних молодіжних відділів та організацій. Від Львівської єпархії участь у конференції бере прес-секретар єпархії та ведучий львівської православної молодіжки ігумен Маркіан (Каюмов).

Конференція проходить 6-й рік поспіль на чолі з єпископом Обухівським Іоною (Черепановим). Взяти участь в роботі знаменитого форуму приїхав і правлячий архієрей Вознесенської єпархії єпископ Вознесенський і Первомайський Алексій. Також вперше в якості архієрея брав участь давній друг і постійний доповідач Синодальних молодіжних конференцій єпископ Веніамін (Погрібний).

Відкриваючи форум, голова Синодального молодіжного відділу єпископ Іона зачитав вітальне слово Предстоятеля Української Православної Церкви Блаженнішого Митрополита Онуфрія. Після цього подякував священнослужителям і молодіжним діячам за їх працю і за те, що в цій праці знайшли час і можливість приїхати на конференцію і поділитися досвідом. Як зазначив владика, «конференцією» захід досить важко назвати, скоріше, це братнє спілкування. Тут в атмосфері дружби, розуміння і довіри кожен учасник знаходить те, що шукає - хто нових знань, хто підтримки, хто допомоги.