Діти школи Закону Божого Свято-Троїцького храму Львова відвідали Трускавець

3 травня, по благословенню та сприянню єпископа Львівського і Галицького Філарета і настоятеля Свято-Троїцького храму міста Львова протоієрея Володимира Шарабури відбулася поїздка дітей школи Закону Божого Свято-Троїцького храму та супроводжуючих дорослих у місто Трускавець. Поїздка була запланована і здійснена з ціллю відпочинку та заохочення дітей школи.

Захід відбувся радісно плідно, приніс дітям і дорослим багато хороших вражень і емоцій, також і з користю для душі. Все почалося з молитви дітей за Літургією вівторка Світлої седмиці у Свято-Троїцькому храмі. Усі подорожуючі взяли участь в пасхальному хресному ході і після цієї торжественної і радісної молитви відправилися у дорогу.

Першою зупинкою стало обладнане від Трускавецького лісництва місце для відпочинку в лісі неподалік від Трускавця. Діти відпочили на природі, грали в рухомі ігри, смажили сардельки. Після смачної трапези, яка була збагачена звареним на місці з лісових трав чаєм, ми рушили далі, співаючи в автобусі пасхальні піснеспіви та народні пісні.

Особливо багато позитивних, захоплюючих вражень діти і дорослі отримали побувавши на виступі в Трускавецькому дельфінарії. Море задоволення від виступів чудових, здібних, красивих дресированих морських дельфінів та морських котиків.

Нарешті останнім місцем в якому ми з користю побували під час поїздки став храм святого пророка Ілії Української Православної Церкви міста Трускавець. В цьому світлому і гарному храмі нас зустрів протоієрей Олег Федак. Діти приклалися до святинь храму, проспівали декілька пасхальних піснеспівів, подавали записки за здоров’я своїх рідних і навіть сфотографувалися на пам'ять.

Оттак з користю для душі, духу і тіла була здійснена ця туристично – паломницька поїздка. Діти та супроводжуючі їх батьки залишилися задоволеними та зі свіжими силами для подальших трудів на користь Церкві та спасіння душі.

священик Павло Давиденко

клірик Свято-Троїцького храму міста Львова