Студенти Почаївської Духовної семінарії відвідали м. Львів

 

10 травня 2011 року місто Львів відвідали студенти 4-го класу Почаївської духовної семінарії. Такі візити є традиційними: Керуючий Львівською єпархією архієпископ Августин викладає у семінарії Порівняльне богослов’я і влаштовує візит у Львів вихованців для проведення практичних занять з цього предмету.

Зранку у Свято-Георгіївському храму у м. Львові студенти співали Божественну літургію. Потім у супроводі хористок архієрейського хору Тетяни Бурцевої та Віри Шувар звершили екскурсію вулицями Львова, відвідали Високий Замок.

Після цього студенти відвідали релігійну організацію «Церква християн адвентистів сьомого дня». Пастор АСД Тершак Анатолій Іванович запросив студентів у приміщення храму та розповів про основні напрямки діяльності та служіння своєї конфесії. Студентів супроводжував керівник відділу релігійної освіти і катехизації протоієрей Миколай Баранов. Студенти поставили представнику адвентистів багато запитань.

Потім студентів, яких супроводжував чтець-інок Афанасій (Габрись), прийняв пастор німецької лютеранської євангелістичної церкви в Україні Микола Миколайович Бєндуш. Він розказав хлопцям про свій непростий життєвий шлях та ознайомив присутніх з основами релігійного вчення лютеран.

Цього ж дня вихованці Почаївської семінарії відвідали згромадження «Церкви Іісуса Христа святих останніх днів» (мормони). На подвір’ї біля молитовного будинку гостей зустрічав голова релігійної громади Анатолій Дмитрович Малонос. Студентам було запропоновано переглянути відеосюжет з розповіддю про діяльність згромадження мормонів в Україні.

На останок студенти відвідали осередок євангельських християн-баптистів у Львові. З вітальним словом до студентів звернувся пастор Ярослав Іванович Назаркевич. Центральнім місцем бесіди було ознайомлення студентів з діяльністю осередку ЄХБ в Західному регіоні України.
Студенти також відвідали Личаківське кладовище, де молитовно вшанували пам’ять похованого там протопресвітера Гавриїла Костельника.
Увечері у Львівському єпархіальному управлінні вихованців Почаївської духовної семінарії прийняв архієпископ Львівський і Галицький Августин. У зустрічі взяв участь ректор Львівських Богословських Курсів УПЦ протоієрей Миколай Баранов. Студенти щиросердечно подякували Владиці за можливість відвідати місто Лева та ознайомитися з діяльністю новітніх релігійних конфесій.

Прес-служба Львівської єпархії УПЦ