У Свято-Георгіївському храмі відбулися Єпархіальні збори

 

21 квітня у Свято-Георгіївському кафедральному храмі відбулися Загальні збори духовенства Львівської єпархії, які очолив Керуючий єпархією єпископ Львівський і Галицький Філарет.

На початку роботи зібрання владика Філарет нагородив священиків, які святкували ювілейні дати. Після ухвалення порядку денного та обрання керівного складу, єпископ Філарет виголосив доповідь на тему покаяння, смирення та духовного зростання людини.

Серед рішень зборів, головним чином, було створення Історичного відділу Львівської єпархії, оскільки 2016 рік в єпархії оголошено Роком пам'яті. Очолив новостворений відділ клірик Свято-Георгіївського кафедрального храму міста Львова протоієрей Сергій Рєзніков.

Також духовенство єпархії поділилися здобутками та пережитими випробуваннями, оглянули новини парафіяльного життя, та насамкінець отримали привітання від архіпастиря з наступаючими світлими торжествами та благословення на подальші молитовні подвиги.

Перед початком Загальних зборів духовенства, у Свято-Георгіївському кафедральному храмі Львова було звершено Літургію Передосвячених Дарів>>>