Преосвященніший єпископ Філарет взяв участь у благодійному концерті "Вечір Східних Слов'янських колядок" в місті Любліні

14 січня, в день пам'яті святителя Василія Великого та Новий рік за старим стилем, на запрошення архієпископа Люблінського і Холмського  Авеля, Преосвященніший єпископ Філарет взяв участь у благодійному концерті "Вечір Східних Слов'янських колядок" в місті Любліні.

Концерт організований Люблінською єпархією та Православним братством Кирила і Мефодія. В заході прийняли участь Воєвода Люблінського краю Пшемислав Чарнек - професор канонічного права Люблінського богословського університету, представники Уряду Польської республіки, представники конфесій, інтелегенція м. Люблін.

В концерті виступили хор сестер жіночого монастиря Турковицької ікони Пресвятої Богородиці, архієрейський хор кафедрального собору м. Люблін, а також хор "Perfectum" із Києва.

Під час концерту Православне братство організовано збір коштів для постраждалих людей Донбасу і Луганщини. Люблінська Православна єпархія приймає активну участь щодо підтримки православних людей на Сході України.