Престольне свято у Львівській виправній колонії №48

Небесним покровителем православної громади Львівської виправної колонії №48 є святий Миколай  Чудотворець. 20 грудня настоятель тюремної парафії священик Володимир Каплун звершив святкову Божественну літургію, яка супроводжувалась співом хористів Олександра Бойка та Миколи Кучми. Після сповіді кілька засуджених приступили до Святого Причастя. Також отець Володимир виголосив проповідь на тему недільного Євангелія та роздав присутнім благословенні проскурки.

Після Літургії  засуджені почастувались чаєм та солодкими гостинцями, які з благословення єпископа Львівського і Галицького Філарета підготувала для них Оксана Костенко.

Для представників Православної Церкви стало доброю традицією у святкові дні відвідувати з гостинцями арештний дім, приміщення камерного типу, дільницю посиленого контролю та дисциплінарний ізолятор установи.

Духовні настанови, теплі, підбадьорливі слова сказані священиком, благословенна проскурка та жменька цукерок стають світлим промінчиком до душ колишніх злочинців, які ще не втратили шанс повернутись в суспільство добрими громадянами.