Пам'ять святої великомучениці Варвари

17 грудня, в день пам'яті святої великомучениці Варвари, у Свято-Георгіївському кафедральному храмі було звершено святкове Богослужіння з нагоди особливого вшанування святої подвижниці у Львові. У 1945 році до цього храму було доставлено частку мощей святої великомучениці, найбільшу частку - ліве ребро, після чого свята по особливому почала вшановуватись і вважатись покровителькою православних львів'ян.

Розділити радість свята до Львова прибули архієпископ Холмський і Люблінський Авель (Польська Православна Церква), який очолив Богослужіння та єпископ Івано-Франківський і Коломийський Тихон. Всечесним Владикам співслужили єпископ Львівський і Галицький Філарет та собор духовенства єпархії.

За Літургією до присутніх вірних з проповіддю звернувся архієпископ Авель.

За Богослужінням було піднесено молитви про мир в Україні.

Після Літургії було звершено Хресний хід навколо храму з мощами. Насамкінець єпископ Львівський і Галицький Філарет звернувся зі словами привітання та вдячності гостям за візит і спільну молитву. Також православних львів'ян привітали і прибулі на святкування Владики.

Напередодні свята, 16 грудня, ввечері, у храмі владики з духовенством звершили Всенічне бдіння з літією та читанням акафіста великомучениці Варварі.

Фоторепортаж дивитись тут>>>