Богослужінням відзначили ювілей Свято-Онуфріівського монастиря

10 грудня виповнилося 5 років встановлення поклонного хреста та початку розбудови Свято-ОнуфріЇвського чоловічого монастиря. З нагоди ювілею в обителі було звершено святкову Божественну літургію собором духовенства.

Очолив Богослужіння благочинний у справах монастирів єпархії ігумен Маркіан (Каюмов). Йому співслужили секретар єпархії протоієрей Олександр Іванченко, благочинний Турківського округу протоієрей Ілля Уруський, благочинний Старосамбірського округу протоієрей Василій Вовчків, благочинний Мостиського округу протоієрей Миколай Петрущак, протоієрей Андрій Іванчик, протоієрей Іван Черчович, протоієрей Василій Гасиджак, протоієрей Ігор Деркач, протоієрей Петро Куприч, ієрей Володимир Деркач та протодиякон Георгій Суряднов.

За Літургією отець ігумен звернувся до присутніх зі словами проповіді, в якій шлях Різдвяного посту означив як особливий час примирення життя людини із волею Творця.

Насамкінець секретар єпархії від імені Преосвященнішого єпископа Філарета привітав архімандрита Севастьяна (Деркача) з братією з першим ювілеєм та побажав мужності у несенні монашого хреста. Також зі словами вдячності за спільну молитву звернувся і отець архімандрит, після чого запросив всіх вірян на монашу трапезу.