Представник єпархії взяв участь в заходах з нагоди Всеукраїнського тижня права

 

10 грудня у світі відзначається Міжнародний день прав людини. В Україні щороку на честь проголошення Генеральною Асамблеєю ООН у 1948 році Загальної декларації прав людини проводиться Всеукраїнський тиждень права. Цього року він проходить з 7 по 12 грудня.

З цієї нагоди в читальному залі Дрогобицької ЦРБ відбулася година правознавства «Права людини – понад усе». Присутні мали змогу переглянути документальний фільм «Природа та генезис прав людини», коротко ознайомитись із змістом Загальної декларації прав людини.

На запрошення начальника відділу культури Дрогобицької РДА участь в заході прийняв голова відділу у справах сім’ї Львівської єпархії священик Михаїл Коник.

Після цього, отець Михаїл зустрівся з неповнолітніми, які перебувають на обліку в КВІ Дрогобицького МВ ГМВСУ у Львівській області, як такі, що вчинили злочини та правопорушення.

Перед неповнолітніми та працівниками правоохоронних органів священик Михаїл прочитав лекцію на тему: «Взаємозв’язок моралі і права у формування ціннісних орієнтирів сучасного підлітка», в якій наголосив про важливість врахування в роботі з підлітками їхнього психологічного і духовного стану. Співпраця Церкви і правоохоронних органів в сфері роботи з дітьми-правопорушниками можуть дати позитивний результат, сприяти розвитку адекватної соціальної поведінки підлітка в суспільстві.

На закінчення священик привітав усіх з наступаючими різдвяними святами, а підлітків привітав зі святом св. Миколая, вручивши їм солодкі подарунки, які заздалегідь підготувала сім’я отця Михаїла.