У кафедральному храмі звершено традиційну нічну Літургію

 

 

У ніч з 4 на 5 грудня, у Свято-Георгіївському кафедральному храмі Львова була звершена нічна Божественна Літургія з особливими проханнями за Україну та Святу Церкву.

Традиційно кожної першої суботи місяця у храмі духовенство та вірні збираються на нічну молитву. Цього разу Богослужіння звершив прес-секретар єпархії ігумен Маркіан (Каюмов) у співслужінні духівника єпархії протоієрея Романа Коломийчука, протоієрея Сергія Рєзнікова та диякона Іоана Тимчишина. За Літургією співав хор духовенства під керівництвом протодиякона Георгія Суряднова.

Також за традицією на Богослужіння для поклоніння був доставлений ковчег з мощами святих угодників Божих із Архієрейської ризниці.

Наприкінці Літургії до всіх присутніх зі словами проповіді звернувся отець Маркіан. Зокрема він сказав: "Щодня ми бачимо на власні очі реалізацію пророцтв святих старців про ці складні часи, але за словами святих афонітів, ми не маємо права занепадати духом, бо як обіцяли нам святі отці - Господь ніколи не залишить своїх дітей на призволяще. І лише шляхом примирення власної особистості з Господом, до чого покликана людина в часі Різдвяного посту, ми можемо сподіватися на причетність до волі Небесного Отця щодо нас. Господь протягнув нам руку і лише від нас залежить, чи зможемо ми відчути цей жест Вседержителя, примирити свою волю із Господньою любов'ю до нас грішних за словами апостола Павла: "Господь полюбив нас ще коли ми були грішниками". І наша молитва покликана аби жодні пристрасті життєві та душевні не завадили нам по-особливому відчути дію Господнього милосердя і у тій нічній тиші просити Господа заступництва для нас, для нашої Держави та Церкви".