Архієпископ Львівський і Галицький Августин благословив проведення акції «Бузок Перемоги»

Голова Львівської ОДА Михайло Цимбалюк висловив підтримку та вдячність молодим волонтерам – учасникам акції «Бузок Перемоги» та традиційної толоки на «Пагорбі Слави» у Львові.

«Дорогі учасники події – львівська молоде! Дозвольте висловити Вам щиру вдячність за ту добру справу, яку ви робите.

Надзвичайно приємно, що молоде покоління продовжує наші починання зі збереження довкілля. Зокрема, сьогодні ми говоримо про висадження квітучих дерев у нашому рідному Львові. Це надзвичайно важлива справа, особливо, коли такі заходи приурочені вшануванню полеглих у Другій світовій війні.

Від органів державної виконавчої влади Львівщини прийміть найщиріші вітання. Бажаємо Вам успіхів у почесних та благородних справах, які ваша громадська організація щорічно проводить напередодні Дня Перемоги.

Такі акції є надзвичайно важливі, вони слугують прикладом для виховання молодих поколінь, а ці дерева залишаться нащадкам як згадка про добрі справи. Бажаю Вам нових звершень!», - йдеться у вітальному листі Голови Львівської ОДА М.М. Цимбалюка на адресу Федерації Скаутів «Галицька Русь».

Незважаючи на несприятливу холодну погоду понад 170 волонтерів прийшли до меморіальних комплексів «Переможцям над фашизмом» та «Пагорб Слави» у Львові, щоб взяти участь у роботі з впорядкування даних пам’ятників до Дня Перемоги.

Неполітичну акцію 9-й рік поспіль спільно організовують Федерація Скаутів «Галицька Русь» та дирекція ЛКП «Музей «Личаківський цвинтар». Віддати своєю працею данину пам’яті полеглим в боротьбі з нацизмом цього року прийшли галицькі скаути, старшокласники шкіл Галицького, Личаківського та Франківського районів м. Львова, члени земляцтва ленінградців у Львові «Пітер-клуб», Російського молодіжного братства та ЛОО «Партії регіонів».

Гарним доповненням до цьогорічної толоки стала акція «Бузок Перемоги», під час якої, за сприяння керівництва м. Львова та дирекції Центрального парку культури та відпочинку ім. Б. Хмельницького, поруч з монументом «Переможцям над фашизмом» висаджені 45 кущів сортового бузку.

У висадці рослин разом зі скаутами та львівськими школярами взяли участь курсанти Академії сухопутних військ України ім. гетьмана Петра Сагайдачного та дипломати Генерального консульства Росії у Львові на чолі з Генеральним консулом Олегом Астаховим. Проведення акції благословив Голова Синодального відділу УПЦ по взаємодії зі Збройними Силами України, архієпископ Львівський і Галицький Августин.

Щирими усмішками учасники зустріли допомогу наймолодшого волонтера цьогорічної толоки – маленької Вікторії Льоди, якій скоро виповниться 2 роки.

45 кущів бузку стали подарунком молоді громаді Львова до Дня небесного покровителя міста та сюрпризом для ветеранів, які сьогодні, 6 травня, зібралися в Академії сухопутних військ України на урочистий вечір, організований Львівською облдержадміністрацією.