У Свято-Георгіївському кафедральному храмі міста Львова звершено заупокійну Літургію з нагоди 80-річчя з дня народження спочившого Митрополита Володимира

 

23 листопада, у Свято-Георгіївському кафедральному храмі міста Львова, було звершено заупокійну Божественну літургію з нагоди 80-річчя з дня народження спочившого Митрополита Володимира.

Богослужіння очолив прес-секретар єпархії ігумен Маркіан (Каюмов). Йому співслужили секретар єпархіального управління протоієрей Олександр Іванченко, ключар храму протоієрей Назарій Швець, протоієрей Роман Стеценко, протодиякон Олександр Бабій та диякон Іван Тимчишин.

Також за Богослужінням було виголошено молитву за мир в Україні. Насамкінець, духовенство звершило заупокійну літію за приснопам'ятним Блаженнішим, а отець Маркіан виголосив проповідь, в якій звернув увагу на діяльність Митрополита Володимира як Ангела Церкви та поділився спогадами про Блаженнішого Владику зі свого особистого спілкування з ним за часів несення послуху у Резиденції Предстоятеля.