Керівник відділу Львівської єпархії у справах сім’ї взяв участь у ІІ Всеукраїнській конференції керівників та співробітників єпархіальних відділів УПЦ у справах сім’ї

 

9-13 листопада, з благословення Блаженнішого Митрополита Київського і всієї України Онуфрія, у Свято-Покровському чоловічому монастирі міста Києва у стінах монастирського духовно-професійного училища імені прп. Іоанна Дамаскіна проходила ІІ Всеукраїнська конференція керівників та співробітників єпархіальних відділів УПЦ у справах сім’ї.

В роботі конференції, з благословення єпископа Львівського і Галицького Філарета, взяв участь керівник відділу у справах сім’ї Львівської єпархії священик Михаїл Коник.

Головне завдання конференції – підтримати роботу та розвиток єпархіальних відділів у справах сім’ї шляхом активного діалогу та обміну досвідом роботи з сім’ями між представниками єпархій та профільними фахівцями.

До програми конференції включено проведення обов’язкових для всіх учасників навчальних лекцій, тренінгів та практичних занять по основних напрямках роботи.

Цього року організатори зробили наголос на проведення саме майстер-класів, які суттєво відрізняються від інших форм трансляції досвіду. Під час їх проведення учасники мали змогу замість, скажімо, слухання тематичних доповідей, безпосередньо обговорити запропоновані теми і разом шукати творчі рішення численних проблем у сфері сім’ї. Передусім йдеться про збереження духовно-морального стану і підтримку традиційних цінностей православної родини. Для участі у конференції до Києва з’їхалися практично з усіх областей України керівники та співробітники 42-х з 53-х єпархіальних відділів Української православної церкви.

Під час підведення підсумків конференції відбулося нагородження, зокрема голова Синодального відділу УПЦ у справах сім’ї архієпископ Пантелеімон нагородив священика Михаїла Коника грамотою Блаженнішого Митрополита Київського і всієї України Онуфрія.