У Львові пройшла Міжнародна конференція

22 вересня з благословення єпископа Львівського і Галицького Філарета у Львові пройшла щорічна VII Міжнародна науково-практична конференція з питань сім'ї та сімейного виховання: "Сім'я - основа Церкви і Держави". Традиційно організовує даний науковий форум відділ у справах сім'ї Львівської єпархії спільно з інформаційно-просвітницьким відділом. Очолив роботу конференції Голова Синодального відділу УПЦ у справах сім'ї - архієпископ Ровеньківський і Свердловський Пантелеімон, який в її рамках провів засідання Координаційної наради голів єпархіальних відділів у справах сім'ї з різних куточків України.

Розпочався робочий день з Божественної Літургії у Свято-Георгіївському кафедральному храмі міста Львова, яку у співслужінні голів єпархіальних відділів очолив архієпископ Пантелеімон. Після молитви учасникам конференції протоієрей Сергій Рєзніков розповів історію Православ'я на Галичині та історію Георгіївського храму.

Робота конференції розпочалась з пленарного засідання у Актовій залі Львівського національного медичного університету імені Данила Галицького, під час якої першим з вітальним словом звернувся архієпископ Ровеньківський і Свердловський Пантелеімон. Також владика виголосив доповідь про чинники, які впливають на життя сучасної сім'ї в Україні. Вітальний адрес від імені єпископа Львівського і Галицького Філарета зачитав прес-секретар єпархії ігумен Маркіан (Каюмов). З філософськими роздумами про сім'ю сьогодення також звернувся завідувач кафедри філософії Львівського національного медичного університету Ігор Держко.

Продовжилась робота конференції виголошенням доповідей учасників конференції, серед яких кандидати наук, магістри богослов'я, режисери, журналісти, голови єпархіальних відділів з усіх куточків України, Хорватії та Франції.

Закінчився робочий день проведенням Координаційної наради Синодального відділу та підбиттям підсумків конференції та прийняттям резолюції.