Єпископ Філарет відвідав Санкт-Петербурзьку Духовну Академію

20 вересня 2015 року недільну Божественну літургію в домовому храмі Санкт-Петербурзької Духовної Академії здійснили ректор Академії архієпископ Петергофський Амвросій і єпископ Львівський і Галицький Філарет.

Після сугубій ектенії архієпископ Амвросій прочитав молитву про припинення ворожнечі та ненависті серед народу України.
Після закінчення Божественної літургії архієреями і священством було звершено славлення, єпископ Львівський і Галицький Філарет перед Царскосельською іконою «Знамення» Пресвятої Богородиці підніс молитву про мир на українській землі.

Привітавши учасників богослужіння з недільним днем , владика ректор звернувся до учасників богослужіння з архіпастирським словом, особливо привітавши єпископа Філарета.

На згадку про спільну молитву владика ректор подарував гостю єпископський жезл.

У відповідному слові єпископ Філарет висловив подяку за теплий прийом в стінах Академії.

Після проповіді і слів подяки на адресу ректора Академії, священнослужителів, учителів та учнів, єпископ Філарет привітав владику Амвросія з минулим 45-річчям.

В якості пам'ятного дару владика Філарет підніс архієпископу Амвросію архієрейське облачення, вишите його мамою.

Детальніше на офіційному сайті Санкт-Петербурзької Академії

 

Того ж дня, архієпископ Амвросій та єпископ Філарет відвідали храм на честь вмч.Георгія Побідоносця Стара Русса Новгородської області, де вклонилися чудотворній іконі Божої Матері "Староруська".

 

Після огляду храму, архієреї відвідали Дім-музей Ф.М. Достоєвського. У музеї гості Новгородської землі познайомилися з речами письменника і членів його сім'ї, фотографіями, документами, прижиттєвими виданнями його творів, меблями того часу. Директор музею Наталя Костіна розповіла архієреям про старорусський період життя і творчості Ф. М. Достоєвського.

За матеріалами офіційного сайту Новгородської єпархії