Єпископ Філарет взяв участь у святкуванні дня пам'яті священномученика Максима Горлицького у Польщі

 

5 та 6 вересня 2015 року на запрошення єпископа Горлицького Паісія, єпископ Львівський та Галицький Філарет відвідав м. Горлиця в Польщі, де взяв участь у святкуванні дня пам'яті священномученика Максима Горлицького (Сандовича).

Напередодні свята ввечері, 5 вересня, було звершено Всенощне бдіння, на якій літію очолив єпископ Філарет. Під час полієлею на утрені біля мощей священномученика молилися митрополит Хустський та Виноградівський Марк, архієпископ Люблинський і Холмський Авель, єпископ Горлицький Паісій, єпископ Львівський та Галицький Філарет.

У день свята, 6 вересня, було звершено святкову Божественну літургію, на яку зібралось багато прочан, а також приїхав хор священнослужителів Хустської єпархії.

Після читання Святого Євангелія митрополит Марк звернувся до вірня, які зібрались на це свято зі всіх околиць Польщі з повчальним словом, в якому описав життя священномученика.

Після Літургії було звершено молебень священномученику Максиму. В завершенні свята Владика Паісій подякував за спільну молитву усім архіпастирям та прочанам, які зібрались на це свято.