Паломники зі Львівщини взяли участь у святкуванні 1000-річчя преставлення рівноапостольного князя Володимира в Києві

З благословення єпископа Львівського і Галицького Філарета, близько 100 паломників зі Львівської області на чолі з благочинним міста Львова протоієреєм Євгенієм Щирбою та священиком Володимиром Каплуном взяли участь у святкуванні знаменної дати 1000-ліття преставлення рівноапостольного князя Володимира у місті Києві.

27 липня, по прибуттю до Києва, група паломників відвідала храм на часть прп.Сергія Радонезького, почесним настоятелем якого є Преосвященніший єпископ Філарет, де мали можливість ознакомитись з парафією та ходом будівництва головного соборного храму. Після цього паломники пообідали у парафіяльній трапезній.

О 14-00 на Володимирській гірці в Києві у підніжжя пам’ятника святому рівноапостольному князю Володимиру перед шанованими чудотворними іконами Божої Матері Охтирською, Касперівською, Святогірською, Почаївською, Піщанською, Зимненською та «Призри на смирення» відбувся святковий молебень, який очолив Блаженніший Митрополит Київський і всієї України Онуфрій.

Після молебню духовенство та паломники з Львівської єпархії прийняли участь у хресному ході від Володимирської гірки до Києво-Печерської Лаври, де молились за святковим Всенічним бдінням на площі біля Успенського собору.

В цей день в Богослужіннях та хресному ході взяли участь близько 30 тисяч вірян зі всієї України, щоб піднести свої молитви до Хрестителя Русі святого рівноапостольного князя Володимира.

Прес-служба Львівської єпархії