У Львівській єпархії відсвяткували Всеукраїнський День родини та вперше урочисто відзначили пам'ять преп. Паїсія Святогорця

З благословіння єпископа Львівського і Галицького Філарета, відділ у справах сім’ї Львівської єпархії на базі парафії на честь Почаївської ікони Пресвятої Богородиці в м. Стебник Львівської області 8-12 липня проводив заходи з нагоди Всеукраїнського Дня родини.

8 липня священик Михаїл Коник, голова відділу у справах сім’ї, звершив Літургію, на якій підносились молитви за збереження українських сімей.

Після цього стартувала акція “День для сироти” – проект, який має на меті привернути увагу  православних сімей до проблем сирітства в Україні та закликає небайдужих людей  подарувати сиротам родинну турботу та допомогти  у вирішенні буденних справ.

Сім’я священика Михаїла Коника провела день з дитиною, яка у свій час залишилась у восьмирічному віці без батьківського піклування. Допомогли  хлопцеві купити одяг, продукти, поспілкувались та почастувались солодощами та чаєм.

12 липня на парафії на честь Почаївської ікони Пресвятої Богородиці була звершена святкова Літургія, де молились за українські сім'ї та мир у нашій державі.  Тут вперше у Львівській єпархії  вшановулась пам’ять преп. Паїсія Святогорця, який для багатьох православних став молитвеником за сімейне щастя.

Після  цього сім'ї зібралися на родинне свято: "Петруємо всією родиною", де був спільний обід, ігри, конкурси та вікторини, і звичайно, подарунки. Під час майстер-класу діти з батьками навчились виготовляти бульбашки  у домашніх умовах. З цікавістю присутні спостерігали за великими бульбашками, що  рухались у повітрі.

На закінчення свята було відслужено водосвятний молебен з акафістом преп. Паїсію  Святогорцю та після молебня з Хресною ходою окропили будову храму, у комплексі якого буде приділ в честь прп. Паїсія Святогорця. Голова відділу у справах сім’ї провів тематичну бесіду-гру “ Що говорив преп. Паїсій Святогорець про сім’ю?”.

Отець Михаїл зокрема зазначив, що «родина є неперевершеною кузнею для добрих і чесних патріотів. Чим наповнені наші сьогоднішні родини, від цього залежить і майбутнє нашої Церкви і держави. Тому наше завдання бути добрим прикладом для наших дітей».