Єпископ Філарет взяв участь у Богослужінні в день пам'яті прмц. Анастасії Римлянині в Житомирському ставропігійному жіночому монастирі

26 червня, Православна Церква молитовно вшановує пам'ять перенесення честної глави святої преподобномучениці Анастасії Римлянині з Волині до Житомира. Саме ця свята є покровительницею і хранительницею міста Житомира і православних житомирян.

Святкову Божественну літургію під відкритим небом у Житомирському Свято-Анастасіївському ставропігійному жіночому монастирі очолив митрополит Вишгородський і Чорнобильський Павел. Йому співслужили: митрополит Вінницький і Барський Симеон, митрополит Переяслав-Хмельницький і Вишневський Олександр, архієпископ Гурій, архієпископ Уманський і Звенигородський Пантелеймон, архієпископ Житомирський і Новоград-Волинський Никодим, єпископ Львівський і Галицький Філарет, духовенство Житомирської єпархії та гості у священному сані.

Урочисте Богослужіння зібрало сотні вірян та паломників. Насамкінець, митрополит Павел привітав усіх зі святом, розповів про подвиги і мученицьку смерть преподобномучениці Анастасії, закликав присутніх постійно і усердно молитися до святої.