Єпископ Філарет взяв участь у Богослужінні з нагоди Дня тезоіменитства Блаженнішого Митрополита Онуфрія (ОНОВЛЕНО)

25 червня, у День пам’яті свого небесного покровителя – прп. Онуфрія Великого, Предстоятель Української Правослваної Церкви Блаженніший Митрополит Київський і всієї України Онуфрій звершив Божественну літургію на соборній площі Свято-Успенської Києво-Печерської Лаври.

Його Блаженству співслужили сонм архієреїв Української Православної Церкви та Високопреосвященніший Марк, архієпископ Берлинсько-Германський та Великобританський (РПЦЗ). У Богослужінні взяв участь і єпископ Львівський і Галицький Філарет. Також молилися священики, монахи та чисельні паломники з Буковини, з краю, звідки Блаженніший владика родом, і де пройшло більш ніж 23 роки його архіпастирського служіння.

Після читання Святого Євангелія Предстоятель звернувся до пастви зі словами проповіді.

За богослужінням була піднесена сугуба молитва за мир в Україні.

По закінченні Літургії митрополит Одеський і Ізмаїльський Агафангел від імені всього єпископату, духовенства та віруючих Української Православної Церкви привітав Його Блаженство із Днем небесного покровителя та передав Архіпастирю в дар ікону Божої Матері «Умиління».

 

24 червня, напередодні Дня пам’яті прп. Онуфрія Великого – Небесного Покровителя Предстоятеля Української Православної Церкви, Блаженніший Митрополит Київський і всієї України Онуфрій звершив всенічне бдіння в Успенському соборі Свято-Успенської Києво-Печерської Лаври.

Його Блаженству співслужили чисельний сонм архієреїв та духовенства Української Православної Церкви, в тому числі і єпископ Львівський і Галицький Філарет.

За матеріалами офіційного сайту УПЦ