Львівська молодіжка здійснила подорож святинями Володимир-Волинської єпархії

21 червня Львівська православна молодь разом з головою відділу у справах молоді прот. Назарієм здійснила паломницьку поїздку святими місцями Володимир-Волинської єпархії.

Першою святинею, яку ми відвідали був Успенський Низкиницький чоловічий монастир. Там ми помолилися на Божественній літургії, ознайомилися з історією цієї древньої Волинської святині, а також подали записки за своїх рідних.

Далі ми відвідали Святогірський Успенський Зимненський ставропігійний жіночий монастир - один з найдревніших на Русі. Одна з насельниць провела нам захопливу екскурсію храмами монастиря та підземними печерами, розповіли про історію заснування та відновлення монастиря, та про його найшанованіші святині. Після екскурсії усі втамували спрагу біля колодязя прп. Варлаама Печерського, який розташований біля підніжжя монастирської гори. Після цього усіх чекав смачний обід та монастирський чай в трапезній.

Підкріпившись смачної монастирської трапези ми вирушили до Свято-Успенського кафедрального собору, який велично здіймається над древнім Володимиром. Випускник регентського духовного училища – Володимир, ознайомив усіх присутніх з історією Мстиславового храму та його древніми святинями. Завершилася екскурсія оглядом дзвіниці, з якої відкрилася чудова панорама міста Володимир-Волинський, храмів, а також Зимненського монастиря. На прощання ми насолодилися чудовим передзвоном.

Сповнена радості і духовного задоволення молодь покидала Волинську землю. Ще надовго залишиться в наших серцях благодать, яку ми отримали від відвіданих святинь, а око будуть радувати величні постаті древніх православний храмів.

Ми щиро вдячні нашому владиці Філарету за отриману можливість здійснити таке чудове паломництво.

Прес-центр відділу у справах молоді Львівської єпархії