Єпископ Філарет взяв участь в урочистостях на честь образу Божої Матері «Споручниця грішних» у Корці (Оновлено)

4 червня, у день свята на честь стародавнього образу Божої Матері «Споручниця грішних» у Свято-Троїцькому Воскресенському Корецькому ставропігіальному жіночому монастирі була звершена Божественна літургія, служіння якої очолив митрополит Донецький і Маріупольський Іларіон. У богослужінні взяли участь 14 архієреїв, в тому числі і єпископ Львівський і Галицький Філарет.

Після закінчення Літургії Патріарший представник, єпископ Воскресенський Сава передав насельникам монастиря і учасникам свята привітання і Першосвятительське благословення від Святішого Патріарха Московського і всієї Русі Кирила. Також він зачитав Патріарший указ про те, що храм Живоначальної Трійці Корецького жіночого монастиря удостоєний права служіння в ньому Божественної літургії з відкритими Царськими вратами по «Отче наш».

З архіпастирським словом до віруючих звернувся митрополит Іларіон і передав присутнім благословення Предстоятеля Української Православної Церкви Блаженнішого Митрополита Київського і всієї України Онуфрія.

Наостанок був звершений Хресний хід.

3 червня, всенощне бдіння напередодні свята у головному соборному храмі обителі очолив намісник Свято-Успенської Києво-Печерської Лаври митрополит Вишгородський і Чорнобильський Павел.

Літію з благословенням п'яти хлібів, яка за традицією відбувається в монастирському подвір'ї навколо храму, здійснив Патріарший представник - єпископ Воскресенський Сава, вікарій Святішого Патріарха Московського і всієї Русі.

Перед полієлеєм був прочитаний акафіст Божій Матері, на честь її ікони «Споручниця грішних».