Неділя 2-а після Пасхи, апостола Фоми

1 травня, у Фомину Неділю,   Блаженніший Митрополит Київський і всієї України Володимир очолив Божественну літургію на соборній площі Свято-Успенської  Києво-Печерської Лаври.

Йому співслужили собори архієреїв Української та Руської Православних Церков, а також насельники монастиря у священному сані.

Також Його Блаженству співслужили правлячий Львівської єпархії архієпископ Львівський і Галицький Августин і вікарій Львівської єпархії єпископ Дрогобицький Філарет.

За богослужінням (на Малому вході) Блаженніший Владика за заслуги перед Святою Церквою та у зв’язку із 50-річчям від дня народження возвів намісника Лаври архієпископа Павла у сан митрополита із титулом «Вишгородський і Чорнобильський».

Також Первосвятитель відзначив кліриків Київської єпархії богослужбовими нагородами. Зокрема, діловод Канцелярії Київської Митрополії ігумен Аркадій (Демченко) возведений у сан архімандрита; клірики столичного храму Всіх святих  протоієреї Віктор Дроботій та Віктор Івашук нагороджені правом носіння митри; ієродиякон Лавр (Соломонов) нагороджений правом носіння подвійного ораря.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Прес-служба Львівської єпархії / Офіційний сайт УПЦ