Єпископ Філарет звершив нічну Божественну літургію

У ніч з 1 на 2 травня, у Свято-Георгіївському кафедральному храмі міста Львова було звершено нічну Божественну Літургію, яку очолив єпископ Львівський і Галицький Філарет.

Його Преосвященству співслужили благочинний міста Львова протоієрей Євгеній Щирба, прес-секретар єпархії ієромонах Маркіан (Каюмов), протоієрей Сергій Рєзніков, протоієрей Василій Марунчак, протоієрей Роман Стеценко, секретар єпархії протодиякон Олександр Іванченко та диякон Іван Тимчишин.

За Богослужінням співав хор духовенства під керівництвом протодиякона Георгія Суряднова у складі: протоієрея Назарія Швеця, священика Володимира Каплуна, протодиякона Олександра Бабія, диякона Євгенія Голуба та Петра Матвійчука.

Під час Богослужіння була виголошена молитва за мир і спокій в Україні.

В кінці Літургії Владика звернувся до всіх присутніх з архіпастирським словом.

До цього Богослужіння було доставлено шановані святині з єпископської захристії (ризниці): часточка Животворчого Хреста Господнього, частки мощей первоверховних апостолів Петра і Павла, святителя Філарета митрополита Київського, священномученика Володимира, преподобного Серафима Саровського, священномученика Климента Римського, преподобного Сергія Радонезького, благовірного князя Олександра Невського та багатьох інших.