У Львівській єпархії говорили про сімейні цінності за прп. Паісієм Святогорцем

25 квітня, з благословення єпископа Львівського і Галицького Філарета, відділом у справах сім’ї спільно з інформаційно-просвітницьким відділом Львівської єпархії розпочав роботу просвітницький проект «Святі про сім’ю».

Перша зустріч-бесіда була присвячена преподобному Паїсію Святогорцю.

Спочатку вперше у Львівській єпархії було відслужено акафіст преподобному Паїсію Святогорцю, який звершено перед іконою преподобного, що привезена із Святої гори Афон. Молилися святому старцю про укріплення сімейних цінностей в нашому суспільстві.

Опісля голова відділу у справах сім’ї священик Михаїл Коник прочитав лекцію, в якій розкрив бачення отця Паїсія стосовно сім’ї та сімейних цінностей.

Після перегляду фільму про преподобного всі учасники зустрічі мали можливість поспілкуватися за філіжанкою запашної кави.

Підсумовуючи священик Михаїл зазначив, що «сьогоднішнє бачення суспільством сім’ї кардинально розходиться з вченням про сімейне життя преподобного Паісія Святогорця. Він у своїх напоумленнях старався розкрити істинне покликання сім’ї в Христі Іісусі. І для нас повинні звучати набатом слова старця про те, що коли буде зруйнована сім’я, буде зруйноване все. А, отже, прислухаймося до цього і постараймося хоч трішечки призупинити самознищення і в своє серце впустити Христа.»