Вікарій Львівської єпархії співслужив наміснику Києво-Печерської Лаври за Божественною літургією


У п'ятницю Світлої седмиці Православна Церква здійснює святкування на честь ікони Божої Матері «Живоносне Джерело». Поява цього образу пов'язано з чудовим подією, подією в середині V століття, - зціленням Божою Матір'ю сліпця у джерела поблизу Константинополя.

У лаврському храмі на честь ікони Божої Матері «Живоносне Джерело» в день престольного свята намісник монастиря архієпископ Вишгородський Павел звершив Божественну літургію. Його Високопреосвященству співслужили вікарій Львівської єпархії єпископ Дрогобицький Філарет і братія обителі в священному сані.

Після закінчення Божественної літургії архієпископ Павел звернувся до віруючих за богослужінням зі словами проповіді і подякував Владику Філарета, який протягом десяти років ніс послух настоятеля церкви, і отців Марка та Онуфрія, свого часу також колишніх настоятелями храму «Живоносне Джерело», за багато праці , понесені для відродження лаврської святині. Потім архієпископ Павло традиційно звершив чин водосвяття в колодязях преподобних Антонія і Феодосія Печерських.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Прес-служба Львівської єпархії

сайт lavra.ua

Фото Дениса Дудніка