Великдень у виправних установах Львова

Пасхальний ранок для Преосвященнішого єпископа Філарета розпочався з відвідування виправної колонії №30. Біля входу в установу архіпастиря з супроводжуючими особами зустрічав заступник начальника колонії з соціально-виховної роботи Павлусь П.М. та психолог установи Кордек П.Л.. Біля тюремного храму зібрались засуджені зі своїми пасочками, приготованими для освячення.

Після короткого молебня Владика привітав присутніх зі Світлим Христовим Воскресінням та освятив пасхальні приношення, а хористи архієрейського хору під керуванням протодиякона Валерія Калінчука співали стихири Пасхи.

Наступною була Львівська виправна колонія №48, де також чекали на шановних гостей засуджені та заступник начальника установи з соціально-виховної роботи підполковник внурішньої служби Хлопик Ю.О. і старший інспектор з особливих доручень Управління державної пенітенціарної служби України у Львівській області майор внутрішньої служби Кузьмич С.І. Тут також був звершений короткий молебень та освячені пасхальні кошички. Адміністрація установи подбала, щоб всі засуджені на великодній сніданок мали пасочки, а гості привезли цілий кошик освячених крашанок.

Після освячення Владика спілкувався з засудженими, відповідав на запитання та ділився особистими враженнями від своїх прощ на святу гору Афон.

Крім того, в обох установах  засуджені отримали від єпископа Філарета солодкі гостинці та Пасхальний випуск газети «Помилуй і спаси», яка видається  для осіб, котрі перебувають в місцях позбавленні волі.