Львів відвідала молода делегація Люблінсько-Холмської єпархії Польської Православної Церкви

3 квітня, до Львова приїхали члени Молодіжного братства Люблінсько-Холмської єпархії Польської Православної Церкви. Православні молоді холмщаки прибули разом із своїм духовним наставником отцем Мартином. Гостей приймала Львівська православна молодіжка, що діє при Свято-Георгіївському кафедральному храмі міста Львова.

Розпочався візит з екскурсії Свято-Георгіївським кафедральним храмом, після якої відбулася спільна зустріч за чаєм молоді Львова та Холма з єпископом Львівським і Галицьким Філаретом. За дружнім спілкуванням відбувся обмін досвідом та друкованою продукцією двох молодіжних структур. У зустрічі взяли участь також голова відділу у справах молоді протоієрей Назарій Швець та ведучий молодіжки ієромонах Маркіан (Каюмов).

Насамкінець зустрічі отець Мартин подарував владиці Філарету ікону новомучеників Холмських та Підляських та книгу видану молодіжним браством про гоніння Православної  Церкви у ХХ столітті в Польщі. У відповідь єпископ подарував гостям факсимільну копію україномовного Євангелія, яке було видане на початку ХХ століття з благословення Священного Синоду Польської Автокефальної Православної Церкви, яке є свідченням духовної єдності Польської і Української Церков.
Зустріч продовжилась виробленням стратегії спільної молодіжної діяльності двох сусідніх єпархій.

Друга половина дня для польської сторони стала часом культурного збагачення. Гостям була проведена екскурсія історичним Львовом, а ввечері Оперним театром, де закінчився день переглядом балету.