У Свято-Георгіївському храмі відбулися Єпархіальні збори

 

2 квітня, у Свято-Георгіївському кафедральному храмі міста Львова відбулося засідання Єпархіальних зборів, участь в яких взяли усі клірики Львівської єпархії.

Розпочалося засідання з ознайомлення духовенства з Журналами Священного Синоду, зокрема з рішенням щодо призначення настоятелькою Свято-Преображенського монастиря міста Львова монахині Гавриїли (Далецької). З цієї нагоди єпископ Львівський і Галицький Філарет зачитав Указ про призначення та одягнув наперсний хрест на настоятельницю згідно ухвали Синоду. Також архіпастир нагородив кліриків єпархії Богослужбовими нагородами з нагоди наближення Свята Пасхи.

Далі робота Зборів продовжилася за прийнятим порядком денним. Обговорювалися питання єпархіального та парафіяльного життя, звіт єпископа про відвідини Святої гори Афон, де Преосвященний Владика мав спілкування з монахами, які запевнили в своїй молитві про мир в Україні, звіт секретаря єпархії про зустріч з членами Відділу Київської Митрополії з безпеки парафій та його зауваження по безпеці парафій єпархії. З доповідями виступили член Єпархіальної Ради протоієрей Володимир Шарабура та прес-секретар єпархії Маркіан (Каюмов), які внесли свій погляд на методи боротьби з інформаційною агресією, направленою проти УПЦ. В ході цієї дискусії отець Маркіан презентував документ "Позиція Львівської єпархії стосовно подій в Україні та церковному середовищі зокрема", який був розданий священикам єпархії.

На завершення роботи Зборів було презентовано новий номер Єпархіальної газети "Світло Православ'я", дитячого журнала "Божа нивка", нового єпархіального богословського видання "Георгіївський листок" та Пасхального послання єпископа Львівського і Галицького Філарета.