Єпископ Філарет провів духовну зустріч в Львівській міській раді

 

2 квітня у каплиці Львівської міської ради відбулася зустріч громадськості міста з  єпископом Львівським і Галицьким Філаретом. Тема зустрічі «Хресний шлях, страждання, смерть і воскресіння Спасителя у житті християнина». На зустрічі був присутній капелан Львівської міської ради, прес-секреатр єпархії ієромонах Маркіан (Каюмов).

Це вже п’ята і завершальна духовна зустріч під час Великого посту, яку проводив в рамках реалізації проекту «Духовна велич Львова».

Учасники зустрічі змогли обговорити актуальні проблеми, які виникають зокрема під час цьогорічного Великого посту, оскільки наша держава переживає важкі моменти своєї історії, коли питання страждання і смерті постають щодня.

Владика Філарет розповів про фундаментальні основи життя християнина, про оцінку страждань в ім'я Христа для кожного вірянина. Присутні львів'яни задали низку питань, пов'язаних з життям християн в сучасних умовах.

Насамкінець владика побажав миру душевного, сил для долання спокус та подарував Пасхальні послання та нове видання єпархії "Георгіївський листок", а Керівник проекту "Духовна велич Львова" Євген Бойко подякував владиці за духовну науку напередодні Страсної седмиці та поадрував книгу про історію України.