Напередодні храмового свята у виправній колонії № 40 було звершено Божественну літургію

21 березня 2015 року, напередодні храмового свята в храмі на честь 40-ка Севастійських мучеників при Дрогобицькій виправній колонії № 40, настоятель тюремної громади священик Михаїл Коник звершив Божественну Літургію.

Засуджені з радістю відвідують храм і Богослужіння. Скільки духовної праці і зусиль докладають хлопці, щоб подолати загальний настрій гріха і нерозуміння в установі, де вони відбувають покарання. Тюремний храм є місцем, де ув’язнена людина може глибше зануритись в глибину свого серця, проаналізувати своє життя та попросити у Бога благословення на майбутнє.

Зі Львова на святкову Літургію приїхала заступник голови відділу опіки пенітенціарної системи Львівської єпархії Оксана Костенко. Вона передала присутнім благословення єпископа Львівського і Галицького Філарета та привітала з храмовим святом.

Після Божественної літургії отець Михаїл освятив ікони, котрі до свята виготовили засуджені, які за рішенням суду відбувають покарання в приміщеннях камерного типу, і, згідно режиму, поки що не можуть відвідувати богослужіння в тюремному храмі.

Престольне свято завершилося дружньою бесідою за частуванням та горнятком запашної кави, яку приготували засуджені для своїх гостей.