В єпархіальному управлінні відбулося засідання Єпархіальної ради

24 березня, в залі засідань Єпархіального управління, відбулося чергове засідання Єпархіальної ради. У зв'язку із відрядженням Керуючого єпархією, з благословення єпископа Львівського і Галицького Філарета головування під час засідання було покладено на секретаря єпархії протодиякона Олександра Іванченка. Також у засіданні взяли участь члени Єпархіальної ради: духівник єпархії протоієрей Роман Коломийчук, прес-секретар єпархії ієромонах Маркіан (Каюмов), протоієрей Петро Самоїл, протоієрей Володимир Шарабура та протоієрей Роман Кононенко.

Серед питань порядку денного підінімалися теми: підготовки до проведення Єпархіальних зборів, вироблення єдиного методу протидії проявам міжконфесійної агресії в окремих районах Львівської області, правила поводження священиків та мирян в умовах політичних провокацій.

Насамкінець було прийнято рішення підготувати Практичні рекомендації для налагодження міжконфесійного та суспільно-політичного миру в громадах та донесення їх усім клірикам Львівської єпархії.