День свята ікони Божої Матері «Споручниця грішних»

 

20 березня, в день свята чудотворної ікони Божої Матері «Споручниця грішних», Предстоятель Української Православної Церкви Блаженніший Митрополит Київський і всієї України Онуфрій очолив Літургію Передосвячених Дарів у Корецькому Свято-Троїцькому жіночому ставропігійному монастирі.

Його Блаженству співслужили намісник Києво-Печерської Лаври митрополит Вишгородський і Чорнобильський Павел, керуючий справами УПЦ митрополит Бориспільський і Броварський Антоній, митрополит Рівненський і Острозький Варфоломій, архієпископ Уманський і Звенигородський Пантелеімон, архієпископ Житомирський і Новоград-Волинський Никодим, єпископ Дніпродзержинський і Царичанський Володимир, єпископ Львівський і Галицький Філарет, єпископ Ірпінський Климент і духовенство монастиря.

Після читання Святого Євангелія Блаженніший владика звернувся до віруючих зі словами проповіді.

По закінченню Літургії був звершений молебень перед чудотворною іконою Божої Матері «Споручниця грішних».

Напередодні свята, 19 березня ввечері, Його Блаженство очолив Всенічне бдіння. Предстоятелю співслужили намісник Києво-Печерської Лаври митрополит Вишгородський і Чорнобильський Павел, керуючий справами УПЦ митрополит Бориспільський і Броварський Антоній, митрополит Рівненський і Острозький Варфоломій, архієпископ Уманський і Звенигородський Пантелеімон, єпископ Дніпродзержинський і Царичанський Володимир, єпископ Львівський і Галицький Філарет, єпископ Ірпінський Климент і духовенство монастиря.

Перед полієлеєм Блаженніший владика разом із присутніми архієреями прочитали акафіст Божій Матері перед чудотворною іконою «Споручниця грішних», який у обителі традиційно виконується розспівом.

За матеріалами офіційного сайту  УПЦ