Львівську єпархію відвідали школярі з міста Рівного

 

26 квітня, у вівторок Світлої седмиці, Львівську єпархію відвідали школярі,  всього 24 особи, з м. Рівного. Діти  навчаються у групі  катехизації при римо-католицькій церкві святих Апостолів Петра і Павла. Серед паломників також були 12 міністрантів (послушників), які служать біля вівтаря.

Староста Свято-Георгіївського храму у м. Львові Олександр Бойко і головний редактор молодіжної газети Львівської єпархії «Церква і молодь» Оксана Маліновська розповіли гостям про житіє святого великомученика Георгія Побідоносця,  ознайомили гостей з історією Свято-Георгіївського храму, про святині, про ікони Божої Матері «Тихвинська» і «Казанська». Паломники також приклалися до мощей святої великомучениці Варвари і Києво-Печерських святих. Зустріч відбувалася у дусі благоговіння перед святинями. «Церква – це школа благочестя, – сказала Оксана Маліновська. –   Виходячи з храму, ми повинні зберігати стан благодаті у душі, повинні ставитися до людей з любов’ю. В цьому храмі є багато ікон Божої Матері, і саме у Неї ми вчимося благочестю. Церква – це «небо на землі», а людина – це храм Духа Святого. Коли людина благоговійно стоїть у храмі, то вона уподібнюється до Ангела».

Потім прочан прийняв архієпископ Августин. Він розповів дітям про свої відвідини польської дослідницької станції у Антарктиді, звідки нещодавно повернувся, а також вручив їм іконки Воскресіння Христового.

Очолює групу отець Гжегож Драус. Він сказав: «Ми звершували пасхальну прощу у м. Львів і я дуже хотів, щоб ми відвідали православні церкви і зустрілися з архієпископом Августином. Адже так  можна подати дітям більшого знання про Православну Церкву і навчити їх ще більше поважати її. І я бачу, що ця зустріч їм дуже допомогла: коли щось більше знаєш, то більше це любиш».

Прес-служба Львівської єпархії