Нічна Божественна Літургія в Свято-Георгіївському храмі

У ніч з 6 на 7 березня, у Свято-Георгіївському кафедральному храмі міста Львова було звершено нічну Божественну Літургію. Богослужіння очолив єпископ Львівський і Галицький Філарет.

Його Преосвященству співслужили благочинний міста Львова протоієрей Євгеній Щирба, ключар храму протоієрей Миколай Баранов, духівник єпархії протоієрей Роман Коломійчук, прес-секретар єпархії ієромонах Маркіан (Каюмов), протоієрей Сергій Рєзніков, протоієрей Роман Стеценко, секретар єпархії протодиякон Олександр Іванченко та диякон Іван Тимчишин.

За Богослужінням співав хор духовенства під керівництвом протодиякона Георгія Суряднова у складі: протоієрея Назарія Швеця, священика Володимира Каплуна, протодиякона Олександра Бабія, диякона Євгенія Голуба та Петра Матвійчука.

Божественна Літургія зібрала всіх бажаючих особливим чином молитися за мир в Україні.

Також спеціально до цієї служби було доставлено шановані святині з єпископської захристії (ризниці): часточка Животворчого Хреста Господнього, частки мощей первоверховних апостолів Петра і Павла, святих 12 апостолів, великомученика Пантелеімона, святителя Філарета митрополита Київського, священномученика Володимира, священномученика Климента Римського, преподобного Сергія Радонезького, благовірного князя Олександра Невського та багатьох інших.

За Афонською традицією Великий вхід під час Літургії було звершено саме з цими святинями, які вкінці Богослужіння були винесені на поклоніння.