Діти Львова для дітей Донбасу

17 лютого, учні недільної школи та дорослі парафіяни Свято-Троіцького храму міста Львова, з благословення єпископа Львівського і Галицького Філарета, за підтримки Львівської міської ради та Інформаційно-просвітницького відділу Львівської єпархії, провели благодійну акцію "Діти Львова для дітей Донбасу".

Маленькі переселенці, а також вихованців Львівської школи-інтернату №2 змогли взяти участь у пізнавальних та розвиваючих іграх, а також подивитися виставу "Гаряче серце", поставлену за мотивами казки Г. Х. Андерсена "Снігова королева", у виконанні учнів недільної школи Свято-Троїцького храму. Від Львівської міської ради до присутніх в залі звернулася з привітанням п. Світлана Гриців - начальник відділу соціальної роботи Франківського району Львівського міського центру соціальних служб для сім'ї, дітей та молоді.

На завершення зустрічі настоятель Свято-Троїцької парафії протоієрей Володимир Шарабура побажав гостям свята мужньо перенести випробування, що випали на їх долю, оскільки не тільки у виставі, яку було показано, а і в житті християнина добро завжди перемагає зло.