Молодіжні різдвяні вітання

 

У дні Різдвяних святок, православна львівська молодіжка, на чолі з Головою єпархіального відділу у справах молоді протоієреєм Назарієм Швецьом, відвідала з Різдвяними концертоми та виставами ряд закладів міста Львова та області. А саме: дитячий будинок, лікарню, госпіталь та геріатричний центр.

12 січня, молодіжка вирушила в м.Новий Милятин, де в місцевому дитячому будинку привітала дітей з Різдвяними святами та показали цікаву Різдвяну виставу: “Іван Васильові міняє конфесію”, а також побажала усім присутнім Милості Божої у їхньому житті. Після чого діти отримали солодкі подарунки і подякували за відвідини.

13 січня, з Різдвяною виставою молодіжка завітала до дітей, які лікуються в  Львівській обласній державній клінічній психіатричній лікарні. А для дорослих, які там перебувають, був презентований Різдвяний концерт. На ньому розповіли про історію свята Різдва Христового, виконали багато колядок, побажали якнайшвидшого одужання, а також роздали присутнім солодощі та фрукти.

14 січня, гастролі продовжилися у Будинку престарілих (Геріатричний центр) міста Львова та Львівському обласному клінічному госпіталі прикордонних військ. Стареньких привітали Різдвяним концертом та подарунками. А для тих, хто не може самостійно пересуватися принесли радість Різдва співом колядок в їхні палати, а у відповідь почули щирі слова вдячності за візит.

Для  військових прикордонників, які постраждали внаслідок бойових дій на Сході України, молодіжка виконала Різдвяну виставу та співала колядки, а також побажали їм міцного здоров’я та благополуччя. В свою чергу, захисники подякували за увагу та отримані солодощі.

Михайло Миньо