Львівська єпархія підсумувала роботу за 2014 рік

25 грудня, у Свято-Георгіївському кафедральному храмі міста Львова, під головуванням єпископа Львівського і Галицького Філарета пройшли річні Єпархіальні збори.

Участь в роботі Зборів взяли члени Єпархіальної ради, благочинні, намісник Свято-Онуфріївського чоловічого монастиря, клірики єпархії. Розпочались збори молебнем за мир в Україні.

В порядку денному розглядались питання життя єпархії у минулому році, а також закладались плани нових проектів у 2015 році.

Члени Єпархіальних зборів, відповідно до Стату УПЦ обрали та затвердили новий склад Єпархіальної ради, до якої увішли секретар єпархії протодиякон Олександр Іванченко, духівник єпархії протоієрей Роман Коломийчук, протоієрей Петро Самоїл, протоієрей Володимир Кузьо, протоієрей Володимир Шарабура, протоієрей Роман Кононенко та прес-секретар єпархії ієромонах Маркіан (Каюмов).

Також до учасників засідання з доповіддю звернувся єпископ Філарет, в якій архіпастир звернув особливу увагу на роботі священиків з людьми в умовах психологічної агресії.
Насамкінець, Зборами наступний рік у Львівській єпархії був оголошений Роком духовної просвіти.