Єпископ Філарет взяв участь у засіданні Священного Синоду УПЦ

 

23 грудня, у Синодальній залі резиденції Блаженнішого Митрополита Онуфрія відбулося підсумкове засідання Священного Синоду Української Православної Церкви.

Перед початком засідання Предстоятель Української Православної Церкви Блаженніший Митрополит Київський і всієї України Онуфрій і члени Священного Синоду УПЦ молились в Аннозачатіївському храмі Києво-Печерської Лаври за Божественною літургією, яку звершив Високопреосвященніший митрополит Одеський і Ізмаїльський Агафангел.

Під час роботи Священного Синоду Предстоятелем Української Православної Церкви Блаженнішим Митрополитом Київським і всієї України Онуфрієм були підписані Звернення до Президента України  з приводу кризової ситуації в українському суспільстві та Звернення до Президента та Прем’єр-міністра України з приводу пільг на природний газ для релігійних організацій.

З журналами засідання можна ознайомитися на офіційному сайті Священного Синоду УПЦ.

У засіданні Синоду взяв участь Керуючий Львівською єпархією, голова Синодального відділу УПЦ з питань охорони здоров’я та пастирської опіки медичних закладів єпископ Львівський і Галицькій Філарет.