Волонтери Львівської Молодіжки відвідали дитячий будинок-інтернат у місті Новий Милятин

18 грудня, волонтери Львівської Молодіжки відвідали дитячий будинок-інтернат у місті Новий Милятин. Ми привітали діток, які були по святковому вдягнені і вже чекали Святого Миколая співаючи своїми щирими голосочками: «Миколай, Миколай, ти до нас завітай, усім дітям усміхнись, щирим серцем пригорнись». І вони в нього дійсно щиро вірять та чекають, от хто, хто Миколая любить, діти, маленькі діти. А дорослі теж, інколи чекають чуда.

Концертна програма була гарно приготовлена, на сцені виступали і ангелочки, і чортенятка, і капосниця, яка танцювала з директором цього будинку-інтернату Тарасом Богдановичом. Діти співали пісні, грали ігри, розказували вірші. Свято продовжувалось і продовжувалось, до них завітав клоун-веселун, Ангел і Миколай. Було багато-багато різних подарунків, лунав веселий сміх дітей, а хороший настрій супроводжував дорослих.

Найбільш нам сподобалась пісенька, яку виконували найменші Сергійко «Я нечемний був у школі, ніс розбив я на футболі, вітер в голові гуляє, Миколай до мене не прийде» та Веронічка «Я у мами найчемніша, мамі я допомагаю, Миколай до мене завітає». І нам так мимоволі зжималося серце, коли  діти співали про батьків, а ми згадували, що у них або немає мами й тата, або вони позбавлені батьківських прав…

На кінець діти заспівали: «Робіть добро для радості в житті, для щастя! Робіть добро і Вам добро добром воздасться!». І тут задумуєшся, а скільки дитині потрібно для щастя, зовсім мало і це щастя може кожен з нас їй подарувати. Тож давайте будемо постійно пам’ятати, що серед нас є діти, які потребують уваги, турботи, любові і будемо старатися їм допомагати, щоб вони відчували себе потрібними. А діти подарують нам свої ласкаві посмішки та щирі обнімання.

Ксенія Сябрук