Річниця Свято-Онуфріївського чоловічого монастиря

 

10 грудня, єпископ Львівський і Галицький Філарет очолив святкування 4-ї річниці встановлення першого поклонного хреста на горі, де сьогодні розбудовується Свято-Онуфріївський чоловічий монастир. Богослужіння було звершено у храмі на честь Собору святих землі Галицької.

Його Преосвященству співслужили ігумен монастиря архімандрит Севастьян (Деркач), благочинний Стрийського округу протоієрей Віктор Путятицький, благочинний Старосамбірського округу протоієрей Василій Вовчків, благочинний Турківського округу протоієрей Ілля Уруський, протоієрей Андрій Іванчик, протоієрей Василій Гасиджак, протоієрей Петро Самоїл, прес-секретар єпархії ієромонах Маркіан (Каюмов), протоієрей Ігор Деркач, священик Володимир Деркач, протодиякон Олександр Іванченко та протодиякон Георгій Суряднов.

Після читання Євангелія Преосвященний владика звернувся до вірних зі словами проповіді, в якій владика звернув особливу увагу на Святе Письмо.

Насамкінець було звершено молебень, після якого спершу гостей привітав ігумен обителі архімандрит Севастьян, а потім з архіпастирським словом до всіх присутніх ще раз звернувся єпископ Філарет. У своєму зверненні архіпастир закликав зберігати мир душевний та щиро молитися за мир в Україні.