У Львові пройшов Вечір пам'яті Блаженнішого Митрополита Володимира

 

30 листопада у Львівському Палаці культури залізничників пройшов Вечір пам'яті Блаженнішого Митрополита Володимира. Літературно-мистецька і духовнопросвітницька академія була підготовлена з благословення єпископа Львівського і Галицького Філарета Інформаційно-просвітницьким відділом Львівської єпархії.

Впродовж заходу кожен мав змогу відкрити для себе багатогранну постать Блаженнішого: як мудрого глави Церкви, духовного наставника і провідника, поета. Звучали авторські вірші Блаженнішого Владики, пісні написані на його слова та його улюблені композиції. Вели вечір заслужена артистка України Валентина Щербань та ієромонах Маркіан (Каюмов). Особливо зустріла публіка хор духовенства Свято-Георгіївського кафедрального храму Львова, відомого співака Івана Березовського, Христину Сович а також Архієрейський хор, який виконав фрагмент Літургії, написаною архімандритом Романом (Підлубняком) до 75-річного ювілею Блаженнішого Митрополита Володимира.

Наприкінці заходу до присутніх звернувся зі словом спогадів єпископ Львівський і Галицький Філарет, який також нагородив Архиєрейськими грамотами активних львів’ян, які  прикладом свого життя утверджують принципи та ідеали, які були близькими за духом Блаженнішому Митрополитові, а також спрямовують свою працю на благо Христової Церкви. Серед нагороджених колектив релігійного інтернет-ресурсу "Духовна велич Львова", журналістка інформаційної агенції "ГалІнфо" Анна Новик та вчитель середньої школи № 52 м.Львова Світлана Колесникова.

Завершився вечір проголошенням протодияконом Олександром Іванченком Вічної пам'яті Блаженнішому Митрополиту Володимиру.