Єпископ Філарет відвідав Святу Гору Афон

З 21 по 24 листопада єпископ Львівський і Галицький Філарет відвідав Святу Гору Афон.

Архіпастир відвідав Велику Ватопедську обитель, vонастир святого Павла - Ксеропотам та монастир святого Симона-Петра, монастирь Різдва Христового - Маруда.

В неділю, 23 листопада, єпископ Філарет прийняв участь у водосвятному молебні та хресному ході навколо стін монастиря, саме один раз на місяц в одну з неділь на хресний хід виносять основну святиню обителі чудотворну ікону Пресвятої Богородиці Вівтарниця та після молебню освячують територію стіни та корпуси монастиря. В цей день до монастиря збирається особливо багато паломників, які мають можливість торкатися до чудотворного оброзу,який завжди зберігається на Горнему місці у Вівтарі.

Під час перебування на Святій горі Афон, Владика підніс молитви за жертвами Голодомору. Також архіпастир молився за упокій загиблих людей на Сході України. Особлива молитва була піднесена разом з монахами Святої Гори про мир в Україні. Монахи з різних монастирей Святої Гори запевнили в постійній молитві за Україну та її багатостраждальний народ та передали народу України своє благословення.