Свято-Онуфріївський чоловічий монастир

Відкритий згідно з рішенням Священного Синоду УПЦ від 19.10.1993 року. Зареєстрований Державним комітетом України у справах національностей та релігій за № 102 від 18.12.2007 року. В 2009 році вирішувалося питання юридичного оформлення земельної ділянки під будівництво монастиря.

 

Початкова юридична адреса: с. Мельничне Турківського району Львівської області.

У 2010 році рішенням Священного Синоду УПЦ намісником монастиря призначено клірика Львівської єпархії УПЦ архімандрита Севастіана (Деркача Степана Івановича). Цього ж року монастирю передано у дар 2 га землі у с. Межгір’я Турківського району Львівської області. У зв’язку з цим, почалось переоформлення земельної ділянки та зміна юридичної адреси монастиря.

13 жовтня 2010 року Архієпископом Львівським і Галицьким Августином освячено і встановлено хрест на місці будівництва монастирського храму.

10 грудня 2011 року у Свято-Онуфріївському чоловічому монастирі Львівської єпархії у с. Межигір’я Турківського р-ну Львівської обл. Високопреосвященніші архієпископи Львівський і Галицький Августин та Мукачівський і Ужгородський Феодор із сонмом духовенства звершили чин освячення храму на честь Собору Галицьких святих, а також Божественну літургію.