День пам'яті преподобного Сергія Радонезького

8 жовтня, в день преставлення преподобного Сергія Радонезького, парафія на честь преподобного Сергія Радонезького Солом'янського благочиння міста Києва відзначила престольне свято. З благословення Блаженнішого Митрополита Київського і всієї України Онуфрія Божественну літургію в храмі на честь ікони Божої Матері "Всіх скорботних радість" парафії очолив єпископ Ровеньківський і Свердловський Пантелеімон.

Його Преосвященству співслужили: єпископ Львівський і Галицький Філарет, керуючий Південним київським вікаріатством єпископ Васильківський Миколай, благочинний Солом'янського району і настоятель храму протоієрей Ярослав Шовкеник, духовенство храму, благочиння та міста Києва.

Наприкінці літургії навколо храму було звершено Хресний хід. Після Богослужіння владика Пантелеімон привітав настоятеля та парафіян з престольним святом.

Також з благословення Предстоятеля Української Православної Церкви Блаженнішого Митрополита Онуфрія було нагороджено орденом УПЦ рівноапостольного кн. Володимира ІІІ ступеня благодійника парафії Дудніка В.О. з нагоди його 50-річчя.

 

Напередодні ввечері, в цьому ж храмі було зверешно Всенощне бдіння, яке очолив Преосвященніший єпископ Філарет у співслужінні духовенства храму та гостей у священному сані.