Представники єпархії відвідали сектор максимального рівня безпеки Львівського слідчого ізолятора

Напередодні свята Різдва Пресвятої Богородиці протоієрей Василій Марунчак та Оксана Костенко відвідали сектор максимального рівня безпеки Львівського слідчого ізолятора.

Начальник сектору капітан внутрішньої служби Малиновський А.Г. заздалегіть попередив засуджених про візит священика, тому всі бажаючі мали змогу підготуватись і приступити до сповіді та Святого Причастя.

В зв'язку зі зміною кримінально-виконавчого законодавства  від 8 травня цього року засудженим-довічникам  дозволено тривалі (на 3 доби) побачення з родичами.

Заступник начальника Львівсього Сізо підполковник внутрішньої служби Щербатий О.Р. запросив Оксану Костенко відвідати приміщення для тривалих побачень, яке за своєю будовою повторює звичайну міську квартиру. Тут є і санвузол з душем, і чистенька затишна кухня з усім необхідним обладнанням та начинням, житлова кімната з телевізором та дитяча кімната – адже дозволено приїжджати дружинам з дітьми.

Потім о. Василій  та о. Костенко вирушили до Регіональної лікарні, яка також знаходиться на території Сізо, там вони відвідали лакарняні камери, де отримують лікування жінки, які прибули з різних виправних колоній України. На прохання жінок, отець Василій окропив їх святою водою.

До свята Різдва Пресвятої Богородиці засуджені отримали запашні яблука та медові пряники.