Єпископ Філарет відвідав Сумську єпархію

З 24 по 25 вересня, єпископ Філарет відвідав Сумську єпархію. На запрошення архієпископа Сумського і Ахтирського Євлогія, Преосвященніший єпископ Філарет прийняв участь в богослужіннях з нагоди святкування Другого обретення  Малочернетчинського чудотворного образу Спасителя "Хліб життя".

Напередодні ввечері, 24 вересня, в Спасо-Преображенському кафедральному соборі м. Сум богослужіння очолили митрополит Хустський і Виноградівський Марк, митрополит Переяслав-Хмільницький та Вишневський Олександр, архієпископ Сумський і Ахтирський Євлогій, архієпископ Городницький Олександр, єпископ Львівський і Галицький Філарет, єпископ Новокаховський і Геніческий Філарет (Зверєв) у співслужінні сонму гостей в священному сані та кліриків єпархії.

Після закінчення вечірнього богослужіння, владика Філарет проголосив проповідь на тему Евангелія що читалися під час утрені.

В самий день свята Преосвященні владики очолили Божественну літургію в співслужінні гостей та кліриків єпархії. Після закінчення літургії був відслужений молебень перед чудотворною іконою Всемилостивого Спасу. Преосвященний архієпископ Євлогій звернувся зі словами привітання до владик та прибувших на святкування гостей зі словом привітання та подарував архієреям на молитовну згадку копію чудотворної ікони, написаною майстрами  - іконописцями Сумської єпархії.