Єпископ Філарет взяв участь у міжнародній конференції на тему: "Блаженні миротворці" в Італії

З благословення Блаженнішого Митрополита Онуфрія, єпископ Львівський і Галицький Філарет взяв участь в XXII-й міжнародній конференції з православної духовності, яку щорічно організовує монастир Преображення Господнього в Бозе, Італія. Темою обговорення цього року стали слова однієї із заповідей блаженств: «Блаженні миротворці". (Мф 5: 9)

Симпозіум був урочисто відкритий зверненням до учасників ігумена монастиря отця Енцо Б'янки, і посланням Патріарха Константинопольского Варфоломія, яке оголосив митрополит Бельгійський Афінагор, також на адресу гостей прозвучали звернення від предстоятелів Руської, Антіохійської, Румунської, Сербської, Болгарської, Кіпрської та інших Православних Церков.

Своє вітання передав і Блаженніший Митрополит Київський і всієї України Онуфрій, яке оголосив єпископ Філарет.

Беруть участь в конференції єпископи практично всіх Помісних Православних Церков, а також професори провідних навчальних закладів Італії, Греції, США, Бельгії, Німеччини, України, Франції, Швейцарії, Росії та ін. Крім того в числі запрошених представники дипломатичного корпусу, монахи, теологи і студенти богословських ВНЗ.

У складі делегації від УПЦ в конференції також взяли участь викладачі КДАіС ієромонахи Досифей (Михайлюк) і Леонтій (Тупкало). На конференції були присутні Єпископ Макарівський Іларій, архімандрит Філарет (Єгоров) благочинний Макарівського вікаріатства Київської єпархії.

Обговорення теми миру буде тривати кілька днів з 3-6 вересня, з доповідями виступлять відомі богослови і професори, такі як митрополит Каліст Уер, митрополит Іоанн Зізіулос, архімандрит Кирило Говорун, Аристотель Папаніколау, М. Селезньов та ін.