Заступник голови відділу пенітенціарної опіки єпархії відвідала сектор максимального рівня безпеки Львівського слідчого ізолятора

В суботу 16 серпня, з благословення Преосвященнішого єпископа Філарета, Оксана Костенко, заступник голови відділу пенітенціарної опіки Львівської єпархії УПЦ,  відвідала сектор максимального рівня безпеки Львівського слідчого ізолятора, де утримуються засуджені до довічного ув’язнення.

Вона мала можливість поспілкуватись з в’язнями та передала їм  благословенні гостинці до свята Преображення Господнього: пакунки з фруктами, овочами та печивом.

Потім Оксана Костенко відвідала регіональну лікарню при Львівському сізо, де також утримуються довічники, яких етапували сюди на лікування з інших регіонів України. Серед них є Віктор Гринько, досі він відбував покарання у Донецькій області, однак теперішні події на сході України унеможливлюють його  повернення в свою установу. В короткій розмові Віктор зауважив, що умови перебування і ставлення адміністрації та персоналу лікарні у Львові значно відрізняються від тих, які були на попередньому місці ув’язнення. Дякував за увагу до нього.

На завершення О. Костенко відвідала жіноче відділення лікарні, поспілкувалась з дівчатами, які прибули сюди з різних регіонів України на лікування. Всі вони отримали смачні гостинці до прийдешнього свята Преображення.

Крім того, Львівська єпархія долучилась  до ремонту приміщення лазні для цієї категорії засуджених. Наразі ремонт добігає завершення.

Засуджені передали слова подяки владиці Філарету за увагу до них та просили його святительської молитви.